Fitting Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o.
ul Fabryczna 2-4
53-609 Wrocław
POLSKA

Iwona Tadrała
Sekretariat 
Tel. /Fax +48 71 358 04 40
biuro@fitting.pl

Wiesława Kisielewicz
Księgowość
Tel. +48 71 358 04 44
ksiegowosc@fitting.pl

Armatura Instalacyjna

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi w całej Polsce!

1
2
3
1

Krzysztof Kołomycew_small

Krzysztof Kołomycew
tel. 693 724 654
Email: krzysztof@fitting.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

2

Maciej Borowski
tel: 695 525 028
e-mail: maciej.borowski@fitting.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

3

Piotr Grabowski
tel. 695 595 014
e-mail: piotr.grabowski@fitting.pl

Zapisz

Maciej Borowski

Maciej Borowski

Przedstawiciel Handlowy

Tel. +48 695 525 028
e-mail: maciej.borowski@fitting.pl

Robert Koszkul

Przedstawiciel Handlowy

Tel. +48 693 724 654
e-mail: robert.koszkul@fitting.pl

Dariusz Zaniewski

Przedstawiciel Handlowy

Tel. +48 695 595 014
e-mail: dariusz.zaniewski@fitting.pl

Witold Broczkowski

Witold Broczkowski

Menadżer ds. Zakupów

tel. +48 695 595 007
email:
witold.broczkowski@fitting.pl

Biuro Obsługi Klienta

Tel. +48 71 358 04 41

Tel. +48 71 358 04 47

e-mail: handlowy@fitting.pl

Aleksandra Bogdańska

Aleksandra Bogdańska

Biuro Obsługi Klienta

Tel.+48 695 595 008
e-mail:
aleksandra.bogdanska@fitting.pl

Piotr Rzeźnikiewicz

Dyrektor Handlowy
Tel.+48 609 060 538
e-mail piotr@fitting.pl

Karolina Fit – Dąbrowska

Dyrektor Zarządzający
Tel. +48 603 051 641
e-mail: karolina@fitting.pl

Usługi

Zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami!

Łukasz Tomasik

Łukasz Tomasik

Kierownik robót

Tel. +48 695 585 800
e-mail: lukasztomasik@fitting.pl

Paweł Jagielski

Paweł Jagielski

Kierownik Działu Technicznego

Tel. +48 601 061 219
e-mail: pawel@fitting.pl

Zbigniew Kościelski

Zbigniew Kościelski

Kierownik robót

Tel. +48 601 061 246

Justyna Bahrynowska

Justyna Bahrynowska

Inżynier budowy, specjalista ds. kosztorysowania, przygotowania produkcji i rozliczeń

Tel: +48 695 595 004
e-mail: justyna@fitting.pl