Fitting Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 2-4
53-609 Wrocław
POLAND

NIP: 894-27-05-093
REGON: 932716990

Iwona Tadrała
Kierownik działu Kadr
Tel. /Fax +48 71 358 04 40
biuro@fitting.pl

Wiesława Kisielewicz
Dział Księgowości
Tel. +48 71 358 04 44
ksiegowosc@fitting.pl

 

 

Przedstawiciele regionalni

    

1
2
3
1

Dariusz Zaniewski
Przedstawiciel handlowy

Tel. +48 695 595 014

e-mail: dariusz.zaniewski@fitting.pl

2


Maciej Borowski

Przedstawiciel handlowy

Tel. +48 695 525 028

e-mail: maciej.borowski@fitting.pl

3


Robert Koszkul

Przedstawiciel handlowy

Tel. +48 693 724 654

e-mail: robert.koszkul@fitting.pl

Maciej Borowski

Maciej Borowski

Przedstawiciel handlowy

Tel. +48 695 525 028
e-mail: maciej.borowski@fitting.pl

Dariusz Zaniewski

Dariusz Zaniewski

Przedstawiciel handlowy

Tel. +48 695 595 014
e-mail: dariusz.zaniewski@fitting.pl

Robert Koszkul

Robert Koszkul

Przedstawiciel handlowy

Tel. +48 693 724 654
e-mail: robert.koszkul@fitting.pl

Sprzedaż

    

Witold Broczkowski

Witold Broczkowski

Dział zakupów

Tel. +48 695 595 007
e-mail: witold.broczkowski@fitting.pl

Aleksandra Bogdańska

Aleksandra Bogdańska

Obługa sprzedaży

Tel. +48 695 595 008
e-mail: aleksandra.bogdanska@fitting.pl

Piotr Rzeźnikiewicz

Piotr Rzeźnikiewicz

Dyrektor handlowy

Tel. +48 609 060 538
e-mail: piotr@fitting.pl

Karolina Fit-Dąbrowska

Karolina Fit-Dąbrowska

Dyrektor zarządzający

Tel. +48 603 051 641
e-mail: karolina@fitting.pl

Usługi

    

Łukasz Tomasik

Łukasz Tomasik

Kierownik robót

Tel. +48 695 585 800
e-mail: lukasztomasik@fitting.pl

Paweł Jagielski

Paweł Jagielski

Kierownik Działu Technicznego

Tel. +48 601 061 219
e-mail: pawel@fitting.pl

Zbigniew Kościelski

Zbigniew Kościelski

Kierownik robót

Tel. +48 601 061 246

Justyna Bahrynowska

Justyna Bahrynowska

Inżynier budowy, specjalista ds. kosztorysowania, przygotowania produkcji i rozliczeń

Tel: +48 695 595 004
e-mail: justyna@fitting.pl